Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Cze 27, 2017 in usługi, transport |

Eurostep wręcza kamienne dywany.

Eurostep wręcza kamienne dywany.

Firma Eurostep Poland to największy na rynku realizator systemów posadzkowych oraz producent żywic. Oferta obejmuje najwyższej jakości posadzki z żywic stworzone z różnego typu surowców, przeznaczone także do budownictwa mieszkaniowego, jak i na duże przestrzenie. Są to wskutek tego posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Firmę charakteryzuje posadzki epoksydowe wysoka jakość realizacji. Powierzone projekty są oceniane bardzo dobrze, ponieważ są każdorazowo trwałe i efektowne. Niżej można znaleźć spis proponowanych nawierzchni.

Mrozoodporne powierzchnie, jakimi są kamienne dywany, to doskonały pomysł na nawierzchnię jednocześnie nowatorską jak i długotrwałą. Są one nieprzepuszczalne, użyteczne, nie kurzą się oraz nadają się do użytkowania przez długie lata. Kamienne dywany są produkowane m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ nawierzchni, która najbardziej zdaje egzamin w pomieszczeniach magazynowych jak również halach przemysłowych. Są one bardzo trwałe, dlatego nadają się jako ochrona podłóg. Te posadzki przemysłowe powinny być bardzo trwałe, niepodatne na uszkodzenia, ponieważ wyznaczają podstawę konstrukcyjną zakładów. Wykorzystana do produkcji tego rodzaju powierzchni żywica powoduje, że posadzka będzie służyć przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się głównie możliwością impregnacji i krótkim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej wykorzystywanym typem powierzchni. To dzięki temu, że są niepodatne na działanie mechaniczne, chemiczne oraz na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i nowatorskiej technologii.

eurostep posadzki